Úvod Zboží od výrobce


wineo DESIGNline

Vinylové podlahy wineo DESIGNline

Už nadále nemusíte snít o exotické či luxusní podlaze. Nabízíme vám širokou nabídku značky wineo DESIGNline, která dotvoří prostor dle vašich představ. Jedná se o vinylové podlahy, které dokonale imitují dřevenou podlahu, kámen i dlažbu. Na rozdíl od dřevěné podlahy jsou odolnější a také vhodné do komerčních prostor. wineo DESIGNline se dodává v různých formátech a s rozlišnými povrchy.

  • Elegantní design
  • Vysoká odolnost proti opotřebení
  • Vhodné do vlhkých prostor
  • Příjemná akustika
  • Jednoduchá péče a údržba

  • Rychlá a čistá manipulace & instalace
  • Dokonalé pohodlí chůze a to díky měkkému povrchu
  • Nízká konstrukční výška – obzvlášť vhodné pro renovaci
  • Vhodné pro teplovodní podlahové topení

Základní kolekce Ambra woodAmbra round edgeAmbra stone je vhodná do bytového sektoru. Speciální kolekci zaměřující se na imitaci kamene je kolekce Select stone. Kolekce SELECTPRESTIGE a PRESTIGE Original mají své využití nejen v bytových prostorách, ale i v komerčním sektoru. Všechny tři kolekce mají sražené hrany.

Také si můžete vybrat ze škály 24 dekorů, jejichž výhodou je clic systém, kdy nejsou potřeba další nosné HDF desky - kolekce LAGUNA nebo kolekce BACANA.

Wineo DESIGNline je nová značka vinylových podlah německého výrobce podlahových krytin Windmöller. Označení DESIGNline nesou jednak lepené vinylové podlahy a dále několik kolekcí zámkových vinylových podlah

Do řady lepených vinylových podlah spadají kolekce Tera, Selekt a Prestige, Select a luxusní podlahy Nobile. Zámkové vinylové krytiny obsahují kolekce Laguna a Bacana. Podlahy wineo DESIGNline z hlediska estetiky i funkčního využití splňují nejnáročnější požadavky pro podlahové krytiny 21. století.

Od výrobce wineo, který vyrábí DesignLine vám nabízíme:

Vinylové podlahy wineo Design Line lepené, Vinylové podlahy wineo DesignLine zámkové

Žádné zboží v kategorii nebylo nalezeno. Pokud hledáte - upravte prosím své vyhledávací parametry.

Zobrazené ceny jsou včetně DPH.

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz