Úvod Vinylové podlahy Decolife Wicanders Decolife Ginger Oak 7010A105


Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujieme.

Wicanders Decolife Ginger Oak 7010A105

Vinylová plovoucí podlaha Ginger Oak Decolife

Vinylové plovoucí podlahy Ginger Oak Decolife je možné instalovat do kteréhokoliv bytového, veřejného nebo komerčního objektu. Silná vrstva ochranné folie na horní desce podlahy chrání obrazovou texturu i spodní silnou vrstvu korku před poškozením mechanickými vlivy.

Vinylová podlaha se vzorem dubu a barvou zázvorového koření je optimální volbou podlahy například v obývací kuchyni, nebo i tradiční kuchyni někde na chalupě. Dubový dekor neurazí milovníky tradičního pojetí venkovské usedlosti, barva zázvoru může ladit s kuchyňskou linku ve stejné barevné tónině. Spojovacím prvkem může být obrazová dekorace tohoto oblíbeného a v kuchyni nezbytného koření.

Vinylová plovoucí podlaha Ginger Oak Decolife je tichá, příjemná pro chůzi, teplá na dotek. Zámkový systém Corklock zajistí rychlou a bezproblémovou pokládku celé plovoucí podlahy vlastními silami bez velkých nároků na vybavení a odborné znalosti.

Dostupnost: do týdne
Běžná cena:
Ušetříte:
964 Kč/m2
96 Kč/m2 (10%)
Cena dnes:868 Kč/m2 včetně DPH

Vinylové plovoucí podlahy Decolife  jsou věrnou kopií vzorů vyskytujících se volně v přírodě.  Pro tuto kolekci plovoucích podlah se vyrábí velkoformátové textury imitující dřevo, kámen, břidlicové dlaždice, pískovcové bloky, korek a dalších přírodniny. K výrobě se používají zdravotně nezávadné materiály neobsahující škodlivé látky jako například formaldehyd. Využitím 3D technologií je původní vzor přenesen na vinylový povrch v tak vysoké kvalitě, že je téměř nemožné rozlišit, co je originál a co jeho imitace. Velkoplošný tisk zajišťuje vyšší věrnost přírodnímu vzoru, protože tištěná plocha se na podlaze opakuje v měně častých obrazových sekvencích.

Vinylové plovoucí podlahy Decolife jsou odolné proti poškrábání, jsou stálobarevné a snadno se pokládají. Díky vinylové fólii o síle 0,2 mm a vrstvě tvrdého laku na povrchu krytiny snesou stejně dobře chůzi v botách, drábky čtyřnohých přátel, drobné domácí nehody i hrátky a hračky dětí.  Nevadí jim silný provoz například v obchodě, ruch návštěvníků v kancelářích, či neustálý pohyb v recepcích.

Plovoucí podlahy z vinylu se nemusí instalovat za pomoci lepidla. Spoje mezi jednotlivými deskami se do sebe zaklesnou pomocí zámkového systému Corklock. Tímto způsobem se zajistí snadná a bezproblémová pokládka. Dvojitá pružná vrstva izolačního korku s vysokou hustotou nanesená na nosné HDF desce zajišťuje měkkou a pohodlnou chůzi po podlaze Decolife. Korek současně funguje jako účinná zvuková a tepelná izolace.

V porovnání se dřevem vinylová podlaha nesesychá, je levnější a snadněji udržovatelná. V porovnání s laminátem je mnohem teplejší, tišší, neklouže a díky pružnosti materiálu je příjemná pro chůzi. Snadno se čistí vodou a běžnými saponáty, protože horní vrstva vinylu chránící spodní vrstvu izolačního korku zajišťuje podlaze nejen otěruvzdornost, ale i odolnost proti působení vody. 

Unikátní design díky velkoformátovému tisku vzoru (vzor se opakuje méně často). Jedinečný kročejový komfort a útlum hluku přenášeného do konstrukce vinylové podlahy, který je důsledkem dvojité integrované korkové vrstvy. Příjemný pocit z užívání podlahy, který podlaha poskytuje díky svým izolačním a tepelným vlastnostem. Rychlou a snadnou pokládku, osvědčený zámkový systém Corkloc. Zdravotně nezávadné materiály – ani pojivo použité k výrobě korkové podložky neobsahuje žádné zdraví škodlivé formaldehydy.

Objednací číslo: Decolife
Kategorie: Vinylové podlahy Decolife
Délka [mm]: 1220
1 balení [m2]: 1,808
Šířka [mm]: 295
Tloušťka [mm]: 10,5
Tloušťka nášlap. vrstvy [mm]: 0,3

Dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Wicanders Decolife Ginger Oak 7010A105
Wicanders Decolife Ginger Oak 7010A105
Doprava ceny

Alternativní produkty

Vinylová lišta 0865 stříbrná

Vinylová lišta 0865 stříbrná

71 Kč 67 Kč

včetně DPH | ušetříte 4 Kč (6%)

Dostupnost: Skladem


Originální lišty Plankenprofil od společnosti Bolta jsou díky svému vzhledu vhodné zejména k...

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz