Vinylové podlahy Decolife

vinylové podlahy Decolife

Pokud je pro vás ochrana životního prostředí záležitostí, kterou preferujete vždy na prvním místě, doporučujeme vám instalovat si do bytu vinylové podlahy Decolife. Tato krytina je proslulá svou vysoce kvalitní imitací přírodních struktur nanesených na nášlapnou povrchovou vrstvu. U této kolekce vinylové podlahy Decolife byli její tvůrci inspirováni strukturou dřeva vzácných stromů.  Jejich vzhledem a krásou se nyní můžete těšit i vy, navíc s pocitem, že pořízením imitace dřevěné podlahy jste ochránili několik stromů od vytěžení. Podlaha je navíc vyráběna bez použití ftalátů a formaldehydů, což jsou látky silně zatěžující životní prostředí.

Vinylové podlahy Decolife jsou ve své podlahové konstrukci doplněny o dvě korkové vrstvy, které zpříjemňují kročejový komfort, navyšují tepelné izolační vlastnosti podlahy a snižují hluk při chůzi na minimum.  Síla nášlapné vrstvy spolu s tvrdou polyuretanovou vrstvou nad barevným potiskem odolného vinylu je důvodem, proč má tato podlahová krytina nejvyšší ohodnocení pro bytovou provozní zátěž. Montáž je prováděna jednoduše pomocí zámkového systému Corckloc.

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz