Vinylové plovoucí podlahy Parador

Tento typ podlah je jedním z nejnovějších modelů podlah s vinylovým povrchem. Kolekce Parador jsou z hlediska estetické i užitkové úrovně řazeny do tříd podlah s vysokým kvalitativním standardem. Jsou charakterizovány extrémně dlouho životností, komfortním řemeslným i vizuálním provedením a designem pro uživatele s vybranými estetickými požadavky. Zájemci mají možnost vybírat ze dvou variant podlah Parador. První je čistá vinylová podlaha o síle 5 mm. Druhou možností je podlaha o síle 9,4 mm, která je tvořena nosnou HDF deskou a vinylovou nášlapnou vrstvou na svrchní straně podlahy. Podlahy Parador tvořené pouze vinylem jsou určeny pro prostory se zvýšenou vlhkostí, tedy pro koupelny, kuchyně, prádelny, bazénové šatny a další prostory, kde je zvýšený výskyt vody a vodních par.

Vinylové podlahy Parador vám nabízíme v kolekcích Basic Plus 30, Basic Plus 50, Classic 2030, Classic 2050, Trendtime 5.30, Trendtime 6.30

Vinylová plovoucí podlaha Dub pastelově šedý Parador Basic Plus 50 1513445

Vinylová plovoucí podlaha Dub pastelově šedý Parador Basic Plus 50 1513445

1 160 Kč 1 102 Kč/m2

včetně DPH | ušetříte 58 Kč/m2 (5%)

Dostupnost: Skladem


Zobrazené ceny jsou včetně DPH.

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz