Úvod Vinylové podlahy Wineo lepené


Vinylové podlahy Wineo DESIGNline lepené

Vinylové podlahy wineo DESIGNline

Potřebujete novou podlahu? Pokud ano, nabízíme vám podlahu moderní, atraktivní, vysoce odolnou a to vše rozumnou cenu. Podlahy značky Wineo změní vzhled vašeho interiéru zcela podle vašich představ. Instalací této podlahy získáte podlahovou krytinu, která bude vzhledově věrně imitovat dřevo, kámen, dlažbu, či travertin.  Výběrem některé z kolekcí podlah  Wineo získáte vysoce atraktivní vzhled, který bude logicky a designově navazovat na stylový nábytek vašeho domu. Spolu s ostatními interiérovými doplňky vytvoří harmonický interiérový celek nezbytně nutný pro vaše příjemné bydlení.  Na rozdíl od dřevěných podlah je povrch vinylu podstatně odolnější, navíc jej pořídíte za zlomek ceny a výhledově i za zlomek udržovacích nákladů.

Vysoká míra užitných vlastností, atraktivní vzhled a nízká cena vinylové podlahy stále více konkuruje i tradičním plovoucím podlahám, takže poptávka po nich se stále navyšuje jak ze strany zákazníků s vlastními byty, tak ze strany soukromých podnikatelů, kteří si vinyl rádi pořizují do svých komerčních a administrativních prostor.   Vinylové podlahy jsou díky svému tvrzenému povrchu totiž velmi odolné proti působení abraziv přinesených na podrážkách návštěvníků. Současně jsou však díky své tepelné odolnosti vhodné do místností s podlahovým vytápěním.

Vinylové podlahy značky wineo DESIGNline se vyznačují těmito vlastnostmi:

  • Elegantní design podlahové krytiny
  • Vysokou odolnost povrchu podlahy proti opotřebení
  • Odolnost proti vlhkosti a stříkající vodě
  • Povrch podlahy o dost teplejší na dotek, než je tomu například u laminátu nebo u dlažby
  • Příjemnou interiérovou akustiku bez silných kročejových zvuků

 

  • Díky měkkému povrchu zdravotně vhodný pochozí podklad pro vaše klouby a tedy i vysoké pohodlí při chůzi
  • Minimální snížení konstrukční výšky při případné  renovaci  místností s nízkým stropem
  • Podlahu, kterou položíte sami bez velkých nároků na přístrojové a nástrojové vybavení
  • Povrch podlahy, který je snadno udržovatelný a nebude po dlouhá léta vyžadovat žádnou časově a finančně náročnou údržbu
  • Podlahu vhodnou pro instalaci na podlahové vytápění
Základní kolekce AMBRA wood, AMBRA round edge a AMBRA stone je vhodná do bytového sektoru. Speciální kolekcí zaměřující se na imitaci kamene je kolekce SELECT Stone. Kolekce SELECTPRESTIGE a PRESTIGE Original mají své využití nejen v bytových prostorách, ale i v komerčním sektoru. Aby se co nejvěrněji napodobil vzhled prkenných podlah, mají všechny tři výše uvedené kolekce sražené hrany. 
Kromě toho si můžete vybrat další vzory atraktivních podlahových krytin ze škály až 24 dekorů, jejichž další přidanou hodnotou je tzv. clic systém. Jedná se o zámkový systém snadné instalace známý z laminátových podlah. Najdete je u kolekce LAGUNA nebo BACANA. Výhodou je, že v tomto případě se podlaha obejde bez dalších nosných HDF desek. Podlaha si samozřejmě ponechává příznivé užitné vlastnosti podlah vinylových, ale jako bonus navíc zákazník získá i snadnost instalace krytiny metodou suchého zámku. To je neocenitelná vlastnost pro ty obytné a komerční objekty, kde není možné provést instalaci lepením.

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz