Úvod Umělý trávník


Umělý trávník

Umělý trávník je alternativním řešením živého trávníku všude, kde z nejrůznějších důvodů nemůžeme přírodní trávník založit. Tyto povrchy se dají použít v interiéru a exteriéru.

Výhodou těchto trávníků je jejich stálý přirozený vzhled, dlouhodobá životnost, nízké náklady na údržbu. Tento trávník Vám nezežloutne, nemusíte jej zalévat, sekat, hnojit, vytrhávat plevel, hubit škůdce. Není náchylný k vyšlapání cestiček, celý rok si udržuje svěží zelenou barvu.

Umělé travní plochy jsou řešením jak pro klasické balkóny, terasy, zahrady, okolí bazénů, tak i střešní terasy a zahrady. Využití najdou také na místech určených k odpočinku a relaxaci, v zahradních restauracích. Celoročně zkulturní pěšiny, parkové cesty, hotelové interiéry a exteriéry, dětská hřiště, plážové bary atd. Široké uplatnění nalézají tyto povrchy na sportovištích jako např. golfová a fotbalová hřiště. Můžeme kombinovat živé a umělé trávníky vedle sebe.

Umělý trávník lze pokládat na veškeré zpevněné povrchy. Čím kvalitněji je podkladní vrstva připravena, tím lépe se podaří umělou trávu položit. Nespornou výhodou umělé trávy je vysoká odolnost vůči klimatickým podmínkám.

Proti případnému plevelu lze použít geotextilii, která zabrání jeho prorůstání. V geotextilii a umělém trávníku jsou drobné otvory, které zajišťují odvod vody. Na trávníku tím pádem nevznikají kaluže.

Každý umělý trávník vyžaduje údržbu. Ta je však mnohem méně náročná než u klasického přírodního trávníku. Čištění je možné provádět běžnou čistící technikou, např. vysavačem, jemně shrabat nečistoty a listí, nebo použít proud vody. Žádné běžně používané chemikálie umělý trávník nepoškozují.

Umělý trávník za nejlepší ceny až k Vám domů.

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Kladno, Most, Opava, Děčín, Karlovy Vary, Teplice, Chomutov, Jihlava, Mladá Boleslav, Příbram, Vyškov, Benešov, Slaný, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Otrokovice, Ostrov nad Ohří, Harrachov a další...

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz