Úvod Schody z vinylu


Schody a parapety z vinylu

Schody z vinylu najdou uplatnění jak při rekonstrukcích kovových, betonových, či starých dřevěných schodů, tak v novostavbách. Vinyl lze použít na rovná i točitá schodiště.

Vzhled a úprava těchto schodů je téměř k nerozeznání od přírodního dřeva, zato cena je až poloviční oproti schodům z masivu. Vinyl je stabilní materiál s vysokou odolností, snese značnou zátěž.

Nepodléhá vlhku jako klasické dřevo, které je náchylné ke zkroucení či popraskání. Je odolný proti promáčknutí, ochranná vrstva chrání proti opotřebení, trvalejším skvrnám. Je vhodný do interiéru, kde jsou i domácí mazlíčci, uplatnění najde v náročných komerčních prostorách. 

Lze jej pokládat na podlahové topení, je příjemný pro chůzi na boso. Ve srovnání s dlažbami, dřevem nebo lamináty vinyl význačně redukuje hluk, další výhodou je jeho protiskluzový povrch.

Při obložení schodů vinylem nemusí být používány hranové lišty, schody a podlaha plynule navazují na sebe. Vše je tak v jednolitém dekoru bez přerušení, v čistém, hladkém, elegantním designu.

Vinyl nabízí také velké množství vzorů, které jsou autentické své předloze. Na výběr jsou tak dekory dřeva, dlažby, kamene apod. Každý si tak může zvolit vzhled schodů.

Tento materiál se snadno udržuje, výhodou je i nenáročná oprava.

Vinylová podlahová krytina dodá Vašim schodům nový vzhled a přidá na atraktivitě.

 

V případě zájmu nás kontaktujte.

 

ZDARMA k Vám pošleme technika, který s Vámi probere konkrétní situaci.

 

Poté pro Vás zpracujeme cenovou nabídku.

 

Ve fotogalerii pro vás máme připravenou dokumentaci jedné zrealizované zakázky. Obrázky jsou řazeny dle časové chronologie.

 

Jedná se o prvních 6 fotografií.

 

 

Dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Schody z vinylové podlahy za nejlepší ceny.

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Kladno, Most, Opava, Děčín, Karlovy Vary, Teplice, Chomutov, Jihlava, Mladá Boleslav, Příbram, Vyškov, Benešov, Slaný, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Otrokovice, Ostrov nad Ohří, Harrachov a další...

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz