Úvod PVC podlahy Tarkett


PVC podlahy Tarkett

PVC podlahy Tarkett

V tomto oddílu bychom vám rádi představili kolekci PVC podlah Tarkett. Tyto podlahy jsou dílem francouzské firmy Tarkett Sommer, která pod tímto názvem působí na trhu s podlahovinami od roku 1997. Tradice výroby podlahovin firmy Tarkett však spadá více jako 100 let zpět. V současné době tato firma patří celosvětově mezi největší producenty PVC měkkých podlahovin.

Dekor podlahy je orientován na přírodní vzory. V kolekci najdete vynikající imitace jak dřevěných, tak kamenných povrchů. Design je tvořen s citem pro detail a pečlivé zpracování vzorů. PVC podlahy Tarkett si proto oblíbili mimo jiné designéři bytů, protože jejich použitím se dá snadno dotvořit vzhled bytového interiéru. Podlahy si zachovávají všechny příznivé vlastnosti PVC podlah jako je odolnost, trvanlivost, snadná údržba a nízká cena.

Dodává se v šířích 200, 300 a 400 cm. Veškeré dekory držíme skladem.

V nabídce máme PVC podlahy Tarkett DesignTex.

Minimální velikost řezu je 5 m2. Při objednání řezu z nabídky Tarkett se připočítává paušální přirážka 630 Kč bez DPH. Zboží Tarkett je na objednávku.

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz