Plastové lišty LM 55 a příslušenství

V této kategorii Vám nabízíme podlahové soklové lišty a příslušenství představující jednoduchý a efektní způsob konečné úpravy Vaší podlahy.

Jen správně zakončená a opticky uzavřená podlaha je perlou každého bytu, kanceláře nebo provozovny. Obvodové lišty vytvoří plynulý přechod mezi podlahou a stěnami bytu, zakryjí nevzhledné spáry a poruchy zdiva v místech kde se stěna napojuje na podlahu a také zamezí průniku nečistot do těchto obtížně čistitelných míst, čímž zvýší razantně hygienickou úroveň bydlení. Kromě naplnění estetické funkce mohou stěnové lišty současně vytvořit funkční krytí pro různě kabelové rozvody, například pro rozvody televize, pevných linek telefonního vedení nebo počítačové sítě.

V této sekci najdete plastové lišty zkonstruované čistě pro toto použití. Ze strany přiléhající ke stěně je lišta vybavena měkkým pouzdrem (brčkem) do kterého se zavedou příslušná kabelová vedení. Profilovaná lišta při montáži přilehne těsně ke stěně a zcela zakryje nevzhlednou kabeláž, která mnohdy značně ruší stylový ráz celého bytu. Sortiment tohoto oddělení je doplněn o propojovací a zakončovací tvarovky pro estetické napojení, nebo uzavření jednotlivých lištových úseků.

Plastové lišty LM 55, Příslušenství, tvarovky LM 55

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz