Úvod Podlahové lišty soklové


Podlahové lišty soklové

Každá plovoucí podlaha je doplněna důležitými lištami. Lišty zaručí hladký přechod jak mezi plovoucími podlahami, tak i mezi podlahou a dlažbou nebo kobercem.

V případě, že potřebujete vyřešit, jak elegantně ukončit podlahu v místě, kde již začíná zeď, sáhněte bez zaváhání po těchto soklových lištách. Jejich instalací si zajistíte hladké zakončení přechodu podlaha-zeď.

Podlahové lišty ale neplní jen úlohu dekorativního bytového prvku. Chrání také podlahu před poškozením, protože nechráněné konce podlahových lišt jsou náchylné k uštípnutí. Soklovou lištou lze také vést kabeláž, což opět přispěje k hezkému vzhledu místnosti, kterou nehyzdí povalující se kabely na podlaze.

Materiál lišt je různorodý. Mohou být ze dřeva, plastu, nebo kovové s různým dekorem a zabarvením. Povětšinou se lišty barevně shodují s barevným provedením podlahy, liší se však v profilech a ve způsobech upevnění. V nejjednodušším provedení se lepí přímo na zeď, mohou se ale na ni i přímo šroubovat. Lišty, které fungují jako vedení pro například televizní rozvod, se přiklepávají na speciální příchytky, aby je bylo možné v případě výměny, nebo opravy kabelu snadno sundat.

V naší nabídce naleznete od plastových profilů Bolta, přes originální lišty Egger až po různé nalepovací dýhované profily (ukončovací schodišťový profil, vyrovnávací profil, přechodový profil).

Nabízené soklové lišty:

Bolta Plankenprofil, Egger, Korkové lišty, KP 40, LM 55, Quick Step

Výběr produktu  Vše

Značky:  Vše

Žádné zboží v kategorii nebylo nalezeno. Pokud hledáte - upravte prosím své vyhledávací parametry.

Zobrazené ceny jsou včetně DPH.

Podlahové soklové lišty za nejlepší ceny až k Vám domů.

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Kladno, Most, Opava, Děčín, Karlovy Vary, Teplice, Chomutov, Jihlava, Mladá Boleslav, Příbram, Vyškov, Benešov, Slaný, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Otrokovice, Ostrov nad Ohří, Harrachov a další...

[Přeskočit navigaci]

Výrobci

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz