Laminátové plovoucí podlahy Quick Step

QUICK STEP laminátové plovoucí podlahy

Laminátovou podlahu belgického výrobce Quick Step, který na trhu s podlahovinami působí již mnoho roků, charakterizuje především záruka na podlahy v délce až 30 let. Tak vysoko si její producent cení kvalitu svého zboží, že za ni neváhá ručit po tak dlouhou dobu provozu.

Pro laminátové podlahy Quick Step byl vyvinut technologický postup SCRATCH GUARD.  Tato technologie je postavena na využívání příznivých vlastností nanočástic nanesených na povrch laminátové podlahy. Výsledkem je vyšší odolnost na otěr, než je tomu u jiných laminátových podlah. Nezávislé zkoušky prokázaly až desetinásobnou odolnost vůči otěru a opotřebení ve srovnání s podlahami, které nanočásticovou technologii při výrobě laminátových podlah nevyužívají.

Krom nadprůměrné tvrdosti povrchové laminátové vrstvy jsou laminátové podlahy Quick Step stejnobarevné, neblednou vlivem působení UV záření a jsou antistatické. Vysoká tepelná odolnost a nehořlavost je spojena s bezproblémovou instalací na podlahové vytápění. Přesně lícující lamely a nenasákavá nosná jádrová deska jsou zárukou vysoké odolnosti proti negativnímu působení vody a vodních par.

Dřevo, ze kterého jsou podlahy kolekce Quick Step vyráběny, je garantováno zárukou PEFC, udělovanou v souladu s direktivy EU pro výrobky o vysoké kvalitě a bez vlivu na životní prostředí a trvale udržitelné lesy jako přirozené krajinotvorné bohatství.

Laminátové podlahy Quick Step v nabídce: Vogue, Arte, Classic, Country, Creo, Eligna, Eligna Wide, Elite, Exquisa, Lagune, Largo, Majestic PRO 8, Majestic PRO 9,5, Perspective V2, Perspective V2 Wide, Perspective V4, Perspective V4 wide, Rustic

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz