Úvod Laminátové plovoucí podlahy Egger 31 Basic Dub Oregon 31 Basic SX9033


Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujieme.

Dub Oregon 31 Basic SX9033

Plovoucí laminátová podlaha Dub Oregon 31 Basic SX9033 má tloušťku 7mm a rozměry prkna 1292 x 192 mm. Zátěžová třída 31, umožňuje instalaci do bytů i rodinných domů.  Podlaha je také vhodná pro komerční a veřejné prostory s mírným zatížením.  Laminátová podlaha se vyrábí v selská prkno. Povrch má charakter naolejovaného přírodního dřeva. Jádro tvoří HDF deska odolná proti nabobtnání (Swell Stopp Plus). Předností podlahy je snadná montáž pomocí zámkového systému Just click bez lepení. Celá kolekce 31 Basic má antistatickou úpravu, která zabraňuje elektrickému výboji.  Podlaha má extrémně tvrdý povrch, je odolná proti vlhkosti, nedrží špínu, bakterie na podlaze a fleky se dají snadno odstranit. Po letech působení slunečního záření zůstává podlaha jako nová, bez vyblednutí, fleků nebo stínů, díky odolnosti vůči UV-záření. Záruka je 15 let (platné pro domácí použití dle záručních podmínek EGGER).

Dostupnost: Skladem
Běžná cena:
Ušetříte:
301 Kč/m2
15 Kč/m2 (5%)
Cena dnes:286 Kč/m2 včetně DPH
Objednací číslo: 31 Basic
Kategorie: Laminátové plovoucí podlahy 31 Basic
Délka [mm]: 1292
1 balení [m2]: 2,48
Šířka [mm]: 192
Tloušťka [mm]: 7
Zátěžová třída: Zátežová třída 31 (W3) - mírně zátěžový komerční prostor - kanceláře, chodby, vyšší zatížení pokojů

Dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Dub Oregon 31 Basic SX9033
Dub Oregon 31 Basic SX9033
Doprava ceny

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz