Úvod Korkové podlahy


Korkové podlahy

Korkové podlahy

Korek na přírodní využití se pěstuje v Evropě hlavně v Portugalsku, kde jsou rozlehlé háje Dubu korkového. Tento strom jako zdroj tohoto krásného materiálu se také pěstuje i v jižním Španělsku, Alžírsku a Maroku. Korkové duby, jejichž obvod vyroste aspoň do rozměru 30 cm, se v pravidelných ročních intervalech zbavují kůry. Následně vyrostlá borka je kvalitnější než ta předchozí, takže po cca 10 letech je schopná průmyslového využití. Nejkvalitnější materiál se získává ze stromů asi po třiceti letech těžby korkové kůry.

Využití korku je ve velmi široké. Jako zcela přírodní produkt s mimořádně krásnou strukturou a unikátními izolačními vlastnostmi je žádaným materiálem pro podlahy a obklady bytů, domů i kanceláří.

Korková podlaha je jako podlahová krytina ideální pro každého, kdo chce mít podlahu z přírodního materiálu, zároveň podlahu krásnou s vysokými nároky na tepelnou pohodu od nohou. Korek všechny tyto požadavky plní, a současně i byt odhluční a dodá mu neopakovatelnou atmosféru. Korek se v bytech také cení pro snadnou instalaci, údržbu, rozměrovou stálost, voděodolnost a příznivou cenu.

Korkové podlahy jsou v nabídce buď jako plovoucí podlahy, nebo jako pevná podlaha k nalepení. V tomto případě si zákazník může vybrat z dlaždic různých formátů. 

Korkové podlahy v nabídce:

Korkové podlahy GO4CORK, Korkové podlahy Wicanders, Korkové podlahy pro celoplošné lepení, Korkové obklady

Korkové podlahy - lepené i plovoucí - za nejlepší ceny až k Vám domů.

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Kladno, Most, Opava, Děčín, Karlovy Vary, Teplice, Chomutov, Jihlava, Mladá Boleslav, Příbram, Vyškov, Benešov, Slaný, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Otrokovice, Ostrov nad Ohří, Harrachov a další...

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz