Úvod Dřevěné podlahy


Dřevěné podlahy

Mezi nejrozšířenější plovoucí dřevěné typy podlah patří dřevěné podlahy lepené z více vrstev. V praxi se lze setkat s provedením podlah ve třech, pěti a vícevrstvovém provedení. Nejoblíbenější je však plovoucí dřevěná podlaha se třemi vrstvami dřeva slepenými k sobě. Konstrukčně jsou tyto podlahy sestavené tak, že jádrem podlahy je nosná plocha s protitažnou rubovou stranou a lícovou nášlapnou vrstvou na horní straně podlahy.

Protože dřevěné podlahy a dřevo obecně je citlivé na změnu tepelných podmínek, obsah par ve vzduchu a dalších parametrech mikroklimatu místnosti, je stabilita a odolnost horní nášlapné vrstvy na tyto změny znakem kvalitní podlahy tohoto typu. To se mimo jiné projeví na životnosti podlahy, i když ta je mnohonásobně větší oproti podlahám vyrobeným z laminátu. Obnova třívrstvé podlahy se jednoduše provede přebroušením staré podlahové plochy a jejím následným ošetřením vhodnými přípravky, které ošetří drobné narušení vzhledu podlahy a dá vyniknout původní kráse dřevěného povrchu.

Nabízíme vám dřevěné podlahy Parador a Quick Step.

Dřevěné podlahy za nejlepší ceny až k Vám domů.

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Kladno, Most, Opava, Děčín, Karlovy Vary, Teplice, Chomutov, Jihlava, Mladá Boleslav, Příbram, Vyškov, Benešov, Slaný, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Otrokovice, Ostrov nad Ohří, Harrachov a další...

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Doprava ceny

© Kopírování obsahu zakázáno. Všechna práva vyhrazena vip-podlahy.cz
Vinylové podlahy, plovoucí podlahy, PVC, marmoleum
výroba e-shopu na míru Antstudio.cz